Dział dziecięcy Dział farmaceutyczny
PPHU mini-maxi to firma, której działalność skupia się na kilku wybranych dziedzinach. Firma mini-maxi powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich. Od początku swojej działalności była połączeniem pasji, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności.

PPHU mini-maxi to firma o wielu specjalnościach, ale mająca jeden główny cel: troska o zdrowie dzieci, rodziców oraz wszystkich ludzi korzystających z oferowanych przez firmę produktów. Starannie dobrana oferta zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy szybką realizację zamówień i dogodne warunki współpracy, a nasz zespół przedstawicieli i dział telemarketingu pozostaje do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu, służąc swoją wiedzą i pomagając Państwu wybrać, określić dogodny i najlepszy sposób komunikacji i realizacji zamówień.

Korzystamy ze wszystkich nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zamówienia mogą być realizowane na wiele sposobów: telefon, email, fax, platforma Farmaprom. Korzystamy również z oprogramowania i raportowania do IMS-u.

Struktura firmy:
W szerokiej grupie produktów oferowanych przez firmę znajdują się artykuły dziecięce, farmaceutyczne oraz medyczne.

1. Dział Dziecięcy
Najwcześniejsze dzieciństwo jest niezwykle znaczące dla późniejszego rozwoju człowieka, dla jego zdrowia, sprawności i ogólnych możliwości w dorosłym życiu. Dlatego należy starannie dobierać wyroby dla naszego dziecka.
  • wyłączny dystrybutor wózków dziecięcych niemieckiej firmy ABC-DESIGN
  • wyłączny dystrybutor wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych niemieckiej firmy CONCORD
  • wyłączny dystrybutor firmy BeCool
  • centrum dystrybucji produktów akcesoryjnych najlepszych producentów takich jak: Canpol, Lovi, Philips Avent, Nuk, Tommee Tippee i wielu innych znanych i sprawdzonych marek dziecięcych
W przeciągu lat działalności firma mini-maxi wciąż udoskonala swoją ofertę do ciągle przeobrażającego się rynku i dzisiaj ma swoją ugruntowaną pozycję i grono oddanych i zadowolonych klientów.

2. Dział Farmaceutyczny
Zdrowe Partnerstwo, szeroka gama produktów najlepszych FIRM FARMACEUTYCZNYCH

Nasi partnerzy: Novartis, Aflofarm, Valentis, Polfa Warszawa, Adamed, Procter & Gamble, Nycomed, USPharmacia, Glaxo Smith Kline, Pliva Kraków, Polfarma, Jelfa, Teva, Novascon, Sanofi Aventis, Hasco-Lek, Biofarm, Merck, Zdrovit.

3. Dział Medyczny
Szeroka oferta sprzętu do diagnostyki i profilaktyki medycznej:
  • dystrybutor ultrasonografów marki Chison
  • dystrybutor produktów marki Sony
  • i wiele innych
Nasi odbiorcy to klienci indywidualni i hurtownie, sklepy dziecięce, apteki, sklepy medyczne oraz sklepy zielarskie.

Każdy klient traktowany jest z równą starannością i profesjonalizmem, a nasze dążenia do jak najlepszego zaspokojenia Państwa potrzeb odzwierciedlają się w naszej codziennej pracy.

Zachęcamy do współpracy
Jesteśmy centrum dystrybucji produktów
MINI MAXI
PPHU mini maxi to firma, której działalność skupia się na kilku wybranych dziedzinach. Firma mini maxi powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich. Od początku swojej działalności była połączeniem pasji, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności...
KONTAKT
Centrala Piekary Śląskie
PPHU mini-maxi
ul. Rychla 18,
41-948 Piekary Śląskie

tel. +48 32 288 30 03
fax +48 32 393 27 11
mobile +48 502 441 195, +48 502 441 196
e-mail: biuro@mini-maxi.pl
zamówienia: zamowienia@mini-maxi.pl
serwis: serwis@mini-maxi.pl
NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach podaj swój e-mail:

© 2017 Mini Maxi