Dział dziecięcy Dział farmaceutyczny
MBP88 Connect - Przenośna niania elektroniczna z Wi-Fi, obrotową kamerą i zasilaniem bateryjnym
 • Bezprzewodowa technologia łączności FHSS 2.4 GHz (dla lokalnego monitoringu)
 • Łączność bezprzewodowa Wi-Fi (dla zdalnego monitoringu*)
 • Bezpieczne szyfrowanie przekazu
 • Tryb eco
 • Zdalny przekaz wideo w jakości HD (720p)**
 • Tryb nocny w oparciu o podczerwień
 • Mikrofon o wysokiej czułości
 • Czujniki dźwięku, ruchu i temperatury wraz z systemem powiadomień
 • Dwukierunkowa komunikacja
 • Zdalne sterowanie kamerą (ruch poziomy i pionowy oraz zoom)
 • Akumulator wbudowany w przenośną kamerę
 • 5 kołysanek / dźwięków natury
 • Ręczne nagrywanie wideo i rejestrowanie zdjęć***
 • Współpraca z aplikacją Hubble
 • Możliwość podłączenia do 4 kamer

Zawartość opakowania:
 • Kamera
 • Uchwyt StarGrip
 • Ładowarka/zasilacz
 • Instrukcja szybki start

* Wymaga połączenia bezprzewodowego z internetem i kompatybilnego urządzenia do przeglądania
** Do oglądania na urządzeniach wspierających standard 720p
*** Funkcja działa tylko na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS oraz niezbędną ilością pamięci
hellobaby
Elektroniczna niania wideo Motorola MBP88 Connect została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka z dowolnego miejsca. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z przenośną obrotową kamerą oraz uniwersalny uchwyt StarGrip. Dzięki temu dziecko jest pod stałą kontrolą w dzień i w nocy.

Miej kontrolę z dowolnego miejsca
Motorola MBP88 Connect to przenośna elektroniczna niania wideo z Wi-Fi® umożliwiająca monitorowanie dziecka na dowolnym smartfonie lub tablecie niezależnie od czasu i miejsca, w którym aktualnie jesteś. Dzięki aplikacji Hubble odbierasz powiadomienia związane ruchem, dźwiękiem i temperaturą na kompatybilnym urządzeniu do przeglądania, aby pozostawać w stałym kontakcie z dzieckiem i zawsze mieć kontrolę nad tym co dzieje się w domu. Oprócz monitorowania dźwięku, ruchu i temperatury, skorzystaj także z funkcji zdalnego obracania, pochylania i powiększania zasilanej bateryjnie przenośnej kamerki. Zyskasz w ten sposób idealny widok pokoju dziecka z dowolnego miejsca, nawet bez kabla. Krystalicznie czysty, dwukierunkowy dźwięk pozwala ci komunikować się z pociechą o każdej porze dnia i nocy. Oprócz używania MBP88 Connect jako samodzielnej kamery WiFi, możesz także wykorzystać ją jako dodatkową kamerę współpracującą z urządzeniami dual mode marki Motorola, np. rozszerzenie zestawu MBP855 Connect. Dzięki Motorola MBP88 Connect zawsze masz kontrolę z dowolnego miejsca na ziemi.
Lepiej widzieć i słyszeć
Dzięki zastosowaniu mikrofonu o wysokiej czułości, kamera w module dziecka przesyła zarówno obraz jak i dźwięk wprost na ekran kompatybilnego smartfona, komputera czy tabletu. Korzystając z dwukierunkowej komunikacji, rodzice mogą w każdej chwili uspokoić dziecko będąc nawet na drugim końcu świata.
Lepiej mieć łączność
Dzięki aplikacji Hubble zainstalowanej na kompatybilnym urządzeniu mobilnym można monitorować sytuację w domu 24h na dobę. Kamera za pośrednictwem sieci Wi-Fi przesyła obraz audio i wideo w rozdzielczości 720p na smartfon, tablet lub komputer służący do podglądu. W ten sposób można obserwować poczynania pociechy z dowolnego miejsca na świecie mając pewność bezpiecznego przekazu.
Lepiej znać temperaturę
Wszechstronna niania monitoruje i wysyła inteligentne powiadomienia o temperaturze w pokoju najmłodszych, dzięki czemu dziecko będzie zawsze przebywało w optymalnych dla siebie warunkach. Warto skorzystać także z funkcji zdalnego odtwarzania 5 zaprogramowanych kołysanek. Uspokajające dźwięki pomogą dziecku zasnąć lub uprzyjemniają mu czas, aby rodzic mógł także chwilę odpocząć.
Lepiej mieć kontrolę także nocą
Kamerka potrafi rejestrować obraz nawet w zupełnych ciemnościach. Wszystko za sprawą technologii wykorzystującej podczerwień, gwarantującej czytelny obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Dodatkowo wbudowane czujniki dźwięku i ruchu oraz system powiadomień gwarantują pełną kontrolę dniem i nocą.
Lepiej móc sterować
Moduł kamery oferuje funkcję zdalnego sterowania, dzięki której można przybliżać i oddalać obraz lub zmieniać kąt nachylenia, albo wykonać obrót. Szybka i wygodna zmiana ustawień kamery w dowolnym momencie znakomicie sprawdzi się, gdy dziecko samodzielnie przemieszcza się po pokoju. Kamerka posiada także wbudowany akumulator, który uwalnia od kabli dając jeszcze więcej swobody.
Lepiej swobodnie mocować
Umieść kamerę w dowolnym miejscu dzięki uchwytowi StarGrip, aby mieć jeszcze lepszy wgląd w aktywność swojego dziecka. Uchwyt można łatwo przymocować do różnych powierzchni, takich jak półki, wsporniki, a także do wózka spacerowego dzięki czemu rodzic jest w stanie rejestrować nagrania z aktywnie spędzanych chwil.
Lepiej mieć więcej na oku
Samodzielna kamera do monitoringu, a może całe mieszkanie na oku? Od teraz to możliwe. Urządzenie można połączyć z nawet 4 kamerkami WiFi i za pomocą aplikacji Hubble kontrolować różne pomieszczenia w domu. Kamerka może służyć także jako rozszerzenie już posiadanej elektronicznej niani wideo z serii dual mode


Jesteśmy centrum dystrybucji produktów
MINI MAXI
PPHU mini maxi to firma, której działalność skupia się na kilku wybranych dziedzinach. Firma mini maxi powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich. Od początku swojej działalności była połączeniem pasji, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności...
KONTAKT
Centrala Piekary Śląskie
PPHU mini-maxi
ul. Rychla 18,
41-948 Piekary Śląskie

tel. +48 32 288 30 03
fax +48 32 393 27 11
mobile +48 502 441 195, +48 502 441 196
e-mail: biuro@mini-maxi.pl
zamówienia: zamowienia@mini-maxi.pl
serwis: serwis@mini-maxi.pl
NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach podaj swój e-mail:

© 2017 Mini Maxi