Dział dziecięcy Dział farmaceutyczny
MBP8 - Elektroniczna niania audio
 • Moduł dziecka w formie wtyczki do gniazdka plug and go
 • Cyfrowa technologia DECT – bez zakłóceń
 • Bezpieczne szyfrowanie dźwięku
 • Tryb eco
 • Zasięg do 50m*
 • Mikrofon o wysokiej czułości
 • Kontrola głośności
 • Wskaźnik poziomu głośności
 • Funkcja lampki nocnej w module dziecka

Zawartość opakowania:
 • Moduł dziecka
 • Moduł rodzica
 • Instrukcja szybki start

*) W sytuacji bezpośredniej widoczności pomiędzy modułami. Wszelkie przeszkody mogą ograniczać łączność pomiędzy urządzeniami.
hellobaby
Elektroniczna niania wideo Motorola MBP8 została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka z dowolnego miejsca. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z obrotową kamerą, a także moduł rodzica z 2.8-calowym kolorowym ekranem. Dzięki temu dziecko jest pod stałą kontrolą w dzień i w nocy.

Usłysz najdrobniejszy odgłos
MBP8 to elektroniczna niania audio firmy Motorola. Przenośny moduł rodzica oferuje Ci rozszerzone możliwości nasłuchu oraz praktyczny moduł dziecka w formie wtyczki do kontaktu. Cyfrowa technologia łączności DECT dzięki specjalnemu szyfrowaniu gwarantuje, że transmisja jest bezpieczna i nie przechwyci jej żadna niepowołana osoba. Konfiguracja urządzenia jest szybka i prosta, wystarczy podłączyć jednostkę dziecka do gniazdka elektrycznego i zacząć korzystać, co w połączeniu z mobilnością zestawu sprawia, że MBP8 jest idealnym rozwiązaniem zarówno w domu, jak i w podróży. Z elektroniczną nianią Motorola MBP8 usłyszysz nawet najdrobniejszy odgłos.
Lepiej mieć kontrolę
Sparowanie ze sobą modułów jest niezwykle proste - jednostkę do pokoju dziecka wystarczy wpiąć do kontaktu, a moduł rodzica uruchomić. To wszystko! Mikrofon o wysokiej czułości pozwoli usłyszeć każdy odgłos dobiegający z sypialni dziecka, aby móc szybko zareagować i zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wskaźnikowi poziomu głośności łatwiej zdecydować, czy nie przyciszyć nieco pracę głośnika w pokoju dziecka.
Lepiej czuć się bezpiecznie
O najwyższy poziom bezpieczeństwa rejestrowanych dźwięków dba technologia szyfrowania i bezprzewodowa łączność DECT. Dzięki nim rodzice mogą być pewni, że żadna niepowołana osoba nie przeszkodzi w komunikacji. Jakość połączenia jest bardzo dobra i wolna od wszelkich zakłóceń na dystansie do 50 metrów. W momencie, gdy rodzic znajdzie się poza zasięgiem modułu dziecka, otrzyma powiadomienie dźwiękowe.
Lepiej mieć światło
Moduł dla dziecka wyposażono w praktyczną funkcję lampki. Urządzenie będzie emitowało przyjemne, nieszkodliwe dla oczu pociechy światło, które pozwoli mu zasnąć spokojnie. Wiele dzieci boi się zupełnych ciemności - z nianią elektroniczną audio Motorola MBP8 dzieci zawsze będą czuły się w pełni bezpieczne.


Jesteśmy centrum dystrybucji produktów
MINI MAXI
PPHU mini maxi to firma, której działalność skupia się na kilku wybranych dziedzinach. Firma mini maxi powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich. Od początku swojej działalności była połączeniem pasji, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności...
KONTAKT
Centrala Piekary Śląskie
PPHU mini-maxi
ul. Rychla 18,
41-948 Piekary Śląskie

tel. +48 32 288 30 03
fax +48 32 393 27 11
mobile +48 502 441 195, +48 502 441 196
e-mail: biuro@mini-maxi.pl
zamówienia: zamowienia@mini-maxi.pl
serwis: serwis@mini-maxi.pl
NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach podaj swój e-mail:

© 2017 Mini Maxi