Dział dziecięcy Dział farmaceutyczny
MBP67 Connect - Kamera do monitoringu dziecka z wifi
 • Łączność bezprzewodowa Wi-Fi
 • Podgląd na kompatybilnych smartfonach, tabletach komputerach*
 • Bezpieczne szyfrowanie danych
 • Tryb eco
 • Zdalny przekaz wideo w jakości HD (720p)**
 • Tryb nocny w oparciu o podczerwień
 • Mikrofon o wysokiej czułości
 • Czujniki dźwięku, ruchu i temperatury wraz z systemem powiadomień
 • Dwukierunkowa komunikacja
 • Zdalny zoom cyfrowy
 • 5 kołysanek
 • Ręczne nagrywanie wideo i rejestrowanie zdjęć***
 • Współpraca z aplikacją Hubble: Bezpieczna łączność & prosta konfiguracja

Zawartość opakowania:
 • Moduł dziecka z kamerą
 • 1x Adapter
 • Instrukcja szybki start

* Wymaga połączenia bezprzewodowego z internetem i kompatybilnego urządzenia do przeglądania
** Do oglądania na urządzeniach wspierających standard 720p
*** Funkcja działa tylko na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS oraz niezbędną ilością pamięci
hellobaby
Elektroniczna niania wideo Motorola MBP67 Connect została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka z dowolnego miejsca. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z przenośną obrotową kamerą, aby dziecko było pod stałą kontrolą w dzień i w nocy.

Miej kontrolę z dowolnego miejsca
Motorola MBP667 Connect to kamera HD z Wi -Fi umożliwiająca połączenie z internetem, aby monitorować Twoje dziecko na dowolnym smartfonie lub tablecie niezależnie od czasu i miejsca, w którym aktualnie jesteś. Urządzenie oferuje także funkcje cyfrowego zoomu, nocnego monitorowania w podczerwieni i dwukierunkowej komunikacji, dzięki czemu wiesz co dzieje się z twoim dzieckiem i możesz swobodnie komunikować się z nim w dowolnym momencie. Kamera firmy Motorola z łącznością Wi-Fi działa za pośrednictwem bezpiecznej usługi w chmurze o nazwie Hubble. Aplikacja Hubble oferuje ci bezpłatne przesyłanie strumieniowe i inteligentne powiadomienia na smartfon, tablet lub komputer. Alarmy związane z ruchem, dźwiękiem i temperaturą w pokoju dziecka dają pewność, że nic nie umknie twojej uwadze. Miej kontrolę z dowolnego miejsca.
Lepiej widzieć i słyszeć
Dzięki zastosowaniu mikrofonu o wysokiej czułości, kamera w module dziecka przesyła zarówno obraz jak i dźwięk wprost na ekran kompatybilnego smartfona, komputera czy tabletu. Korzystając z dwukierunkowej komunikacji, rodzice mogą w każdej chwili uspokoić dziecko będąc nawet na drugim końcu świata.
Lepiej mieć łączność
Dzięki aplikacji Hubble zainstalowanej na kompatybilnym urządzeniu mobilnym można monitorować sytuację w domu 24h na dobę. Kamera za pośrednictwem sieci Wi-Fi przesyła obraz audio i wideo w rozdzielczości 720p na smartfon, tablet lub komputer służący do podglądu. W ten sposób można obserwować poczynania pociechy z dowolnego miejsca na świecie mając pewność bezpiecznego przekazu
Lepiej znać temperaturę
Wszechstronna niania monitoruje i wysyła inteligentne powiadomienia o temperaturze w pokoju najmłodszych, dzięki czemu dziecko będzie zawsze przebywało w optymalnych dla siebie warunkach. Warto skorzystać także z funkcji zdalnego odtwarzania 5 zaprogramowanych kołysanek. Uspokajające dźwięki pomogą dziecku zasnąć lub uprzyjemniają mu czas, aby rodzic mógł także chwilę odpocząć.
Lepiej mieć kontrolę także nocą
Kamerka potrafi rejestrować obraz nawet w zupełnych ciemnościach. Wszystko za sprawą technologii wykorzystującej podczerwień, gwarantującej czytelny obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Dodatkowo wbudowane czujniki dźwięku i ruchu oraz system powiadomień gwarantują pełną kontrolę dniem i nocą.


Jesteśmy centrum dystrybucji produktów
MINI MAXI
PPHU mini maxi to firma, której działalność skupia się na kilku wybranych dziedzinach. Firma mini maxi powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich. Od początku swojej działalności była połączeniem pasji, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności...
KONTAKT
Centrala Piekary Śląskie
PPHU mini-maxi
ul. Rychla 18,
41-948 Piekary Śląskie

tel. +48 32 288 30 03
fax +48 32 393 27 11
mobile +48 502 441 195, +48 502 441 196
e-mail: biuro@mini-maxi.pl
zamówienia: zamowienia@mini-maxi.pl
serwis: serwis@mini-maxi.pl
NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach podaj swój e-mail:

© 2017 Mini Maxi