Dział dziecięcy Dział farmaceutyczny
MBP11 - Elektroniczna niania audio
 • Cyfrowa technologia DECT – bez zakłóceń
 • Bezpieczne szyfrowanie dźwięku
 • Tryb eco
 • Zasięg do 300m*
 • Mikrofon o wysokiej czułości
 • Kontrola głośności
 • Wskaźnik poziomu głośności
 • Klips mocujący w module rodzica

Zawartość opakowania:
 • Moduł dziecka
 • Moduł rodzica
 • Akumulator wielokrotnego ładowania
 • 2x Adapter
 • Instrukcja szybki start

*) W sytuacji bezpośredniej widoczności pomiędzy modułami. Wszelkie przeszkody mogą ograniczać łączność pomiędzy urządzeniami.
hellobaby
Elektroniczna niania audio Motorola MBP11 została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z mikrofonem i praktyczną podstawką oraz przenośny moduł rodzica z klipsem do mocowania do ubrania.

Usłysz najdrobniejszy odgłos
MBP11 to elektroniczna niania audio firmy Motorola. Przenośny moduł rodzica oferuje Ci rozszerzone możliwości nasłuchu oraz praktyczną podstawkę i klips do noszenia. Cyfrowa technologia łączności DECT dzięki specjalnemu szyfrowaniu gwarantuje, że transmisja jest bezpieczna i nie przechwyci jej żadna niepowołana osoba. Konfiguracja urządzenia jest szybka i prosta, co w połączeniu z mobilnością zestawu sprawia, że MBP11 jest idealnym rozwiązaniem zarówno w domu, jak i w podróży. Z niania elektroniczną Motorola MBP11 usłyszysz nawet najdrobniejszy odgłos.
Lepiej czuć się bezpiecznie
O najwyższy poziom bezpieczeństwa rejestrowanych dźwięków dba technologia szyfrowania i bezprzewodowa łączność DECT. Dzięki nim rodzice mogą być pewni, że żadna niepowołana osoba nie przeszkodzi w komunikacji. Jakość połączenia jest bardzo dobra i wolna od wszelkich zakłóceń na dystansie nawet do 300 metrów, gdy pomiędzy urządzeniami nie ma żadnych przeszkód. W warunkach domowych oznacza to świetną jakość dźwięku na dystansie nawet do 50 metrów w linii prostej, niezależnie od ilości ścian po drodze.
Lepiej czuć się swobodnie
Niewątpliwa zaletą elektronicznej niani Motorola jest jej mobilność. Kompaktowe wymiary i praktyczne podstawki czynią z niej wygodne akcesorium w podróży. Moduł rodzica można za pomocą specjalnego klipsa nosić na pasku od spodni, aby mieć go zawsze przy sobie i być gotowym do działania.
Lepiej mieć kontrolę
Obsługa elektronicznej niani audio jest niezwykle prosta. Mikrofon o wysokiej czułości pozwoli usłyszeć każdy odgłos dobiegający z sypialni dziecka, aby móc natychmiast zareagować i zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wskaźnikowi poziomu głośności łatwiej zdecydować, czy nie przyciszyć nieco pracę głośnika w pokoju dziecka.


Jesteśmy centrum dystrybucji produktów
MINI MAXI
PPHU mini maxi to firma, której działalność skupia się na kilku wybranych dziedzinach. Firma mini maxi powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich. Od początku swojej działalności była połączeniem pasji, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności...
KONTAKT
Centrala Piekary Śląskie
PPHU mini-maxi
ul. Rychla 18,
41-948 Piekary Śląskie

tel. +48 32 288 30 03
fax +48 32 393 27 11
mobile +48 502 441 195, +48 502 441 196
e-mail: biuro@mini-maxi.pl
zamówienia: zamowienia@mini-maxi.pl
serwis: serwis@mini-maxi.pl
NEWSLETTER
Chcesz otrzymywać aktualne informacje o nowościach i promocjach podaj swój e-mail:

© 2017 Mini Maxi